Outlook Gelen Kutusu

Outlook gelen kutusu görmek için Outlook hesabınıza girmeniz gerekmektedir. Gelen kutusu outlook size gönderilen mailleri görmenizi sağlar. Dünyada en çok kullanılan mail servislerinden biri olan Outlook rakiplerinin arasında en stabil çalışan mail servisidir. Outlook gelen kutusu istediğiniz gibi düzenleyebilir, e-posta engelleme, filtre, yabancı dil çeviri, anlık e-posta alma gibi onlarca özelliği ücretsiz kullanabilirsiniz.

Outlook Gelen Kutusu

Outlook Gelen Kutusu & Gelen Mailleri Görme

Outlook gelen kutusu size gönderilen mailleri görmenizi sağlar. Aynı zamanda outlook aç gelen kutusu üzerinden istediğiniz gibi özelleştirme yapabilir, istemediğiniz kişilerden gelen mailleri engelleyebilirsiniz. Hemen aşağıda outlook gelen kutusu aç konusunda bilgisi olmayan ziyaretçilerimize özel outlook gelen kutusu nasıl açılır? resimli anlatımını yaptık;

Outlook Gelen Kutusu Ayarları

Outlook gelen kutusu ayarları onlarca özellikten oluşuyor. Bu ayarları istediğiniz gibi düzenleyebilir, işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Bunlardan bazılarını örnek vermek gerekirse: Spam Engelleme, E-posta engelleme, Renklendirme, Kullanıcı ekleme, İmza ekleme gibi onlarca özelliği ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Outlook Gelen Kutusu Ayarları

Outlook Giriş Yap

Bir e-posta hesabı oluştururken Microsoft, etki alanı için size iki seçenek sunar, yani outlook.com veya hotmail.com. Bununla, Outlook Giriş Yap işleminin Hotmail’ e neredeyse benzer olduğu sonucuna varabilirsiniz. Yani Outlook hesabınıza giriş yapmak isteseniz bile adımlar aynıdır.

Outlook Gelen Kutusu Boş Görünüyor

Outlook gelen kutusu boş görünüyor insanların sıkça karşılaştığı bu sorunu çözümü aslında çok basit. Eğer Outlook 2013 veya daha eski bir programı kullanıyorsanız, programı güncellemeniz gerekiyor. İlk olarak internet bağlantınızın olup olmadığını kontrol edin. Kayıtlı olan heryerden hesabınızdan çıkış yapın. Outlook 2016 yada üstü sürümler kullanın. Outlook gelen kutusu boş görünüyor, sorununa halen bir çözüm bulamadıysanız aşağıdaki adımları izleyin;

  • Outlook Gelen Kutusu’nu seçin.
  • Sol taraftan ‘Görünüm Sekmesine’ tıklayın.
  • Görünümü Sıfırla bağlantısına tıklayın.

Bu adımları deneyerek Outlook gelen kutusu boş görünüyor sorununu çözmüş olacaksınız.

Outlook Gelen Kutusu Görünüm Ayarları

Outlook gelen kutusu görünüm ayarları kendinize göre kişiselleştirmek için outlook hesabınıza giriş yapın. Hemen ardından “Ayarlar” simgesine tıklayın. Açılan pencerede istediğiniz gibi Tema, Renk, Görünüm, Koyu Mod, Bildirim gibi özelliklerini kullanabilirsiniz.

 

Outlook Gelen Kutusu Sıkça Sorulan Sorular

Outlook gelen kutusu nerede?

Outlook hesabınıza giriş yaptıktan sonra direkt karşınıza çıkıyor olması gerek. Sadece gelen kutusunu görmek istiyorsanız Sol taraftan Menü simgesine basın açılan menüde Gelen Kutusu’nu göreceksiniz.

Outlook gelen kutusu nasıl açılır?

Outlook.com adresine giriş yapın. Sol taraftan Menü simgesine basın açılan menüde Gelen Kutusu’nu göreceksiniz.

Hotmail gelen kutusu nerede?

Hotmail gelen kutusu görmek için önce bir web tarayıcısı açın ve arama yerine outlook.com yazarak Outlook.live.com web sitesine gidin. Üyelik bilgilerinizi kullanarak normal bir giriş yapın. Outlook gelen kutusu yerine Windows Live ana sayfasına yönlendirilmiş iseniz, Üst menüden Gelen Kutusu klasörüne tıklayın.

Outlook a nasıl giriş yapılır?

Outlook.com sayfasına gidin ve Oturum aç’ı seçin. E-posta adresinizi girin ve İleri’yi seçin. Sonraki sayfada parolanızı girin ve Oturum aç butonuna tıklayın.

Hotmail hesabıma gelen mailleri nasıl görebilirim?

Bir web tarayıcı kullanarak www.outlook.live.com adresine Microsoft hesabınız ve parolanızla giriş yaparak gelen kutunuzu ve e-postalarınızı görüntüleyebilirsiniz.

E posta spam klasörü nerede?

Outlook.com adresinden hesabınıza giriş yapın. Sol taraftaki menüden Spam klasörünü görebilirsiniz.

Maile gelen mesajları nasıl görebilirim?

Outlook.com’a giriş yaptığınızda sol tarafta üç tane çizginin alt alta olduğu bir kısım var, oraya dokunursanız Outlook Mail menüsü karşınıza gelecek. İlk başta olan sizin gelen kutunuzdur.

Mail spam kutusu nedir?

İstenmeyen e-postanın bir spam filtresi tarafından belirlendiği halinde saklanacağı konumdur.

Outlook Pop3 ve IMAP nedir?

POP3 , e-postayı bir sunucudan tek bir bilgisayara indirir ve ardından e-postayı sunucudan siler. Öte yandan, IMAP mesajı bir sunucuda depolar ve mesajı birden çok cihaz arasında senkronize eder.

Yorum yapın